شرکت پیشگامان سلامت گستر مامطیر

خدمات شرکت

ضرب‌المثل قدیمی «بهترین حشره، یک حشره مرده است». دیگر صحیح نیست.انهدام کامل حشرات عملی نیست و ضرورتی هم ندارد. قواعد مهم برای برقراری یک برنامه کنترل، تعیین سطوح زیان اقتصادی حشرات است.
کاستن جمعیت حشرات، زیر سطوح زیان اقتصادی بیهوده است زیرا با این کار،محصول به‌اندازۀ ناچیزی افزایش خواهد یافت.
روش اصولی سمپاشی و مبارزه با آفات

برای مبارزه،کنترل و سمپاشی آفات خانگی و صنعتی بهترین و مطمئن‌ترین راه مراجعه به یکی از شرکت‌های سمپاشی معتبر و دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت می‌باشد. زیرا شرکت‌های مذکور با انتخاب سموم مناسب و مورد تائید وزارت بهداشت و روش‌های اصولی اقدام به مبارزه با آفات می‌پردازند. امروزه باوجود تکنیک‌های نوین و پیشرفته مبارزه با حشرات و جانوران موذی و ورود فنّاوری‌های پیشرفته در تجهیزات سمپاشی، دیگر روش‌های شخصی و قدیمی اصلاً توصیه نمی‌شوند. متأسفانه در بسیاری از منازل، ادارات، هتل‌ها،رستوران‌ها،انبارها،کارخانه‌های صنعتی و تولیدی باوجود خطرات شدید ناشی از سمپاشی با سموم غیراستاندارد مانند مسمومیت، سرطان‌زایی، بیماری‌های ریوی و جهش‌های ژنتیکی هنوز هم مسئولین بدون مراجعه به متخصصین اقدام به سم‌پاشی می‌کنند. که به دلیل اطلاع نداشتن از نوع و ترکیب سموم، دز سم،اصول ایمنی و حفاظتی، خواص کشندگی سموم در بیشتر موارد گزارشان مسمومیت و سرطان‌زایی موجود است.

سمپاشی تضمینی و بدون بازگشت

این شرکت به‌منظور پیشگیری از وجود حشرات و جانوران موذی (آفات) اولویت اول آن بهسازی محیط می‌باشد و در صورت اجرای عملیات سم‌پاشی، استفاده از سموم کاملاً ایمن و دارای مجوز وزارت بهداشت و با اطلاعات کامل از نوع و ترکیب سموم است که هیچ‌گونه خطری برای انسان و موجودات غیر هدف ندارد.

توصیه مهم

کارشناسان متخصص شرکت از تمام مسئولین و هم‌وطنان عزیز خواهشمند است به‌هیچ‌وجه به استفاده شخصی از هیچ نوع سم و یا آفت‌کش اقدام نکنند و حتماً با مشورت شرکت‌های مبارزه با حشرات و جانوران موذی و متخصصین این امر که دارای مدرک حشره‌شناسی پزشکی هستند اقدام به کنترل آفات کنند.کلمات کلیدی: شرکت سمپاشی بابل ، سمپاشی بابل ، شرکت سمپاشی در بابل ، سمپاشی ساس بابل ، سمپاشی ساس در بابل ، سمپاشی حشرات در بابل ، سمپاشی سوسک در بابل ، سمپاشی موش در بابل ، سمپاشی حشرات موذی ، سمپاشی رستوران در بابل ، سمپاشی ، سمپاشی اداره بابل ، سمپاشی مهمانسرا بابل، سمپاشی هتل بابل، سمپاشی کاخانه بابل ، سمپاشی خانه بابل، شرکت سمپاشی مازندران ، سمپاشی مازندران ، شرکت سمپاشی در مازندران ، سمپاشی ساس مازندران ، سمپاشی ساس در مازندران ، سمپاشی حشرات در مازندران ، سمپاشی سوسک در مازندران ، سمپاشی موش در مازندران ، سمپاشی حشرات موذی ، سمپاشی رستوران در مازندران ، سمپاشی ، سمپاشی اداره مازندران ، سمپاشی مهمانسرا مازندران، سمپاشی هتل مازندران، سمپاشی کارخانه مازندران ، سمپاشی خانه مازندردی: شرکت سمپاشی شمال ، سمپاشی شمال ، شرکت سمپاشی در شمال ، سمپاشی ساس شمال ، سمپاشی ساس در شمال ، سمپاشی حشرات در شمال ، سمپاشی سوسک در شمال ، سمپاشی موش در شمال ، سمپاشی حشرات موذی ، سمپاشی رستوران در شمال ، سمپاشی ، سمپاشی اداره شمال ، سمپاشی مهمانسرا شمال، سمپاشی هتل شمال، سمپاشی کارخانه شمال ، سمپاشی خانه شمال